Pilot P4024 (Sony) távirányító ÚJ (lezárt)
0
Áru állapotaÚj
Kikiáltási ár1,190,-Ft
Fix ár1,190,-Ft Megveszem
Cikkszám: #5839023
Aukció kezdete: 2016-09-20 10:52
Lejár: lejárt
Mennyiség: 1 db.
Elkelt: 0 db.
Kattintások: 23 db.
Garancia: 6 hónap
Számlaadás: Igen
Áru helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg / Magyarország
Szállítás: személyes átvétel, vagy futárszolgálat
Fizetési mód: készpénz, előreutalás, utánvét
Termék leírása

Utángyártott távirányító, 6 hónap garanciával
Utángyártott távirányító fogalma: az eredeti távirányító másolata, nem kell programozni, elem behelyezése után azonnal használható.

A következő távirányítók helyett használható:
SONY RM-637C RM637C
SONY RM-830 RM830
SONY RM-831 RM831
SONY RM-832 RM832
SONY RM-833(TV/VCR) RM833
SONY RM-834 RM834
SONY RM-838(TV/VCR) RM838
SONY RM-842 RM842
SONY RM-846 RM846
SONY RM-860 RM 860
SONY RM-862(TV/VCR) RM862
SONY RM-870 RM870
SONY RMT-V159K RMTV159K
SONY RMV-242(TV/VCR/HIFI) RMV242

A terméket saját műszaki üzletünkből, készletről postázom, a pénz beérkezése napján. Csak olyan terméket teszek fel, amiből legalább egy darab nálam van (tehát nem leütés után szerzem be, nincs beszerzési idő).
A termékről számlát adok, bolti garanciával.

Postaköltség: lásd Szállítási és fizetési feltételek fül.
A postaköltség több távirányító rendelése esetén is ennyi (persze csak ha egy címre kell postáznom).

Személyes átvétel: Fehérgyarmaton, a buszpályaudvar közelében.

Fizetési lehetőségek:
 * banki előre utalással
 * rózsaszín postautalvánnyal.

Csere nem érdekel!


A távirányító a következő típusú készülékekhez használható:
SONY 146680411
SONY 146726411
SONY 146727211
SONY 146727221
SONY 146770611
SONY 147319411
SONY 147369311
SONY 1473769211
SONY 169317611
SONY K-25MF1
SONY KL-37W1
SONY KL-37W1K
SONY KL-37W1U
SONY KL-37W2K
SONY KL-37W2U
SONY KL-40WA1K
SONY KL-40WA1U
SONY KL-50W1
SONY KL-50W1K
SONY KL-50W1U
SONY KL-50W2K
SONY KL-50W2U
SONY KP-41S3K
SONY KP-41S3U
SONY KP-41S5
SONY KP-46S3(NO MENU)
SONY KP-46S3/I
SONY KP-46S4K
SONY KP-46S4U
SONY KP-5010PS
SONY KP-53S4K
SONY KP-53S4U
SONY KP-7210PS
SONY KPS-4111K
SONY KPS-4112U
SONY KPS-4113
SONY KPS-4612
SONY KPS-4612U
SONY KPS-4613/I
SONY KPS-4613B
SONY KV-1220DF
SONY KV-1221DF
SONY KV-1300BM
SONY KV-1300E
SONY KV-1300UB
SONY KV-1310E
SONY KV-1310UB
SONY KV-1320UB
SONY KV-1330UB
SONY KV-1340DF
SONY KV-1340E
SONY KV-1340UB
SONY KV-1340UF
SONY KV-14M1A
SONY KV-14M1B
SONY KV-14M1D
SONY KV-14M1E
SONY KV-14M1K
SONY KV-14M1L
SONY KV-14M1U
SONY KV-14T1A
SONY KV-14T1B
SONY KV-14T1D
SONY KV-14T1E
SONY KV-14T1K
SONY KV-14T1L
SONY KV-14T1U
SONY KV-16WTID
SONY KV-16WS1B
SONY KV-16WS1D
SONY KV-16WS1E
SONY KV-16WS1U
SONY KV-16WT1
SONY KV-16WT1A
SONY KV-16WT1B
SONY KV-16WT1K
SONY KV-16WT1R
SONY KV-16WT1U
SONY KV-20WS1B
SONY KV-20WS1D
SONY KV-20WS1E
SONY KV-20WS1K
SONY KV-20WS1R
SONY KV-20WS1U
SONY KV-21M1A
SONY KV-21C1B
SONY KV-21C1D
SONY KV-21C1E
SONY KV-21C1K
SONY KV-21C1R
SONY KV-21C4B
SONY KV-21C4D
SONY KV-21C4E
SONY KV-21C4K
SONY KV-21C4R
SONY KV-21M1B
SONY KV-21M1D
SONY KV-21M1E
SONY KV-21M1K
SONY KV-21M1L
SONY KV-21M1U
SONY KV-21M3B
SONY KV-21M3D
SONY KV-21M3E
SONY KV-21M3K
SONY KV-21M3L
SONY KV-21M3U
SONY KV-21R1D
SONY KV-21R1E
SONY KV-21T1B
SONY KV-21T1D
SONY KV-21T1E
SONY KV-21T1K
SONY KV-21T1L
SONY KV-21T1R
SONY KV-21T1U
SONY KV-21T3B
SONY KV-21T3D
SONY KV-21T3E
SONY KV-21T3K
SONY KV-21T3L
SONY KV-21T3R
SONY KV-21T3U
SONY KV-21X1A
SONY KV-21X1B
SONY KV-21X1D
SONY KV-21X1E
SONY KV-21X1K
SONY KV-21X1L
SONY KV-21X1R
SONY KV-21X1U
SONY KV-21X4B
SONY KV-21X4D
SONY KV-21X4E
SONY KV-21X4K
SONY KV-21X4L
SONY KV-21X4R
SONY KV-21X4U
SONY KV-21XMC
SONY KV-24WS1B
SONY KV-24WS1D
SONY KV-24WS1E
SONY KV-24WS1K
SONY KV-24WS1R
SONY KV-24WS1U
SONY KV-24WS2B
SONY KV-24WS2D
SONY KV-24WS2E
SONY KV-24WS2K
SONY KV-24WS2R
SONY KV-24WS2U
SONY KV-24WX1B
SONY KV-24WX1D
SONY KV-24WX1E
SONY KV-24WX1K
SONY KV-24WX1U
SONY KV-25C1B
SONY KV-25C1D
SONY KV-25C1E
SONY KV-25C1K
SONY KV-25C1R
SONY KV-25C2B
SONY KV-25C2D
SONY KV-25C2E
SONY KV-25C3B
SONY KV-25C3D
SONY KV-25C3E
SONY KV-25C5A
SONY KV-25E1B
SONY KV-25E1D
SONY KV-25E1E
SONY KV-25E1K
SONY KV-25E1R
SONY KV-25F1B
SONY KV-25F1D
SONY KV-25F1E
SONY KV-25F1U
SONY KV-25F2A
SONY KV-25F2B
SONY KV-25F2D
SONY KV-25F2E
SONY KV-25F2U
SONY KV-25F3B
SONY KV-25F3D
SONY KV-25F3E
SONY KV-25F3U
SONY KV-25K1B
SONY KV-25K1D
SONY KV-25K1E
SONY KV-25K1K
SONY KV-25K1R
SONY KV-25K1U
SONY KV-25M1A
SONY KV-25M1B
SONY KV-25M1D
SONY KV-25M1E
SONY KV-25M1K
SONY KV-25R1E
SONY KV-25R1K
SONY KV-25R1R
SONY KV-25R2A
SONY KV-25T1A
SONY KV-25T1B
SONY KV-25T1D
SONY KV-25T1E
SONY KV-25T1K
SONY KV-25T1L
SONY KV-25T1R
SONY KV-25T1U
SONY KV-25T2A
SONY KV-25X1B
SONY KV-25X1D
SONY KV-25X1E
SONY KV-25X1K
SONY KV-25X1L
SONY KV-25X1R
SONY KV-25X1U
SONY KV-25X3B
SONY KV-25X3D
SONY KV-25X3E
SONY KV-25X5A
SONY KV-2542U
SONY KV-2543E
SONY KV-28WS3A
SONY KV-29B5A
SONY KV-29C1D
SONY KV-29C5A
SONY KV-29F1A
SONY KV-29X1D
SONY KV-29X5A
SONY KV-32WS3A
SONY KV-A2541A
SONY KV-A2541B
SONY KV-A2541D
SONY KV-A2541K
SONY KV-A2542U
SONY KV-A2543E
SONY KV-A2543U
SONY KV-A2931A
SONY KV-A2931B
SONY KV-A2931D
SONY KV-A2932E
SONY KV-A2933E
SONY KV-A2941A
SONY KV-A2941B
SONY KV-A2941D
SONY KV-A2941K
SONY KV-A2942U
SONY KV-A2943E
SONY KV-B2531A
SONY KV-B2531D
SONY KV-B2533E
SONY KV-B2923E
SONY KV-C2171D
SONY KV-C2508
SONY KV-C2509
SONY KV-C2581A
SONY KV-C2908D
SONY KV-C2909D
SONY KV-C2981A
SONY KV-C2580B
SONY KV-C2583E
SONY KV-E2541
SONY KV-E2941
SONY KV-E29423E
SONY KV-E2942U
SONY KV-G21Q1
SONY KV25R1D
SONY KVA-2931
SONY KVB-2511B
SONY KVB-2521A
SONY KVB-2911A
SONY KVB-2921A
SONY KVC-2181
SONY KVC-2501
SONY KVC-2581D
SONY KVC-2901
SONY KVC-2991D
SONY KVE-2561A
SONY KVE-2961A
SONY KVE-3431A
SONY KVE-3433
SONY KVG-2915
SONY KVH-2523
SONY KVH-2923
SONY KVHD-3215
SONY KVM-1440D
SONY KVM-1440A
SONY KVM-1441A
SONY KVM-1441D
SONY KVM-1450A
SONY KVM-2170A
SONY KVM-2170D
SONY KVM-2171D
SONY KVM-2171A
SONY KVM-2180A
SONY KVM-2540
SONY KVM-2541
SONY KVM-3412
SONY KVS-2160
SONY KVS-2911A
SONY KVS-2913
SONY KVS-2941A
SONY KVS-2951A
SONY KVS-3411A
SONY KVS-3413
SONY KVS-3431D
SONY KVS-3432U
SONY KVS-3433
SONY KVS-4613
SONY KVV-1410D
SONY KVV-1430A
SONY KVV-2110A
SONY KVW-2813
SONY KVW-3213
SONY KVX-2101D
SONY KVX-2161A
SONY KVX-2162
SONY KVX-2163
SONY KVX-2171A
SONY KVX-2172
SONY KVX-2173
SONY KVX-2181
SONY KVX-2501D
SONY KVX-2561A
SONY KVX-2563
SONY KVX-2571A
SONY KVX-2572
SONY KVX-2573
SONY KVX-2581
SONY KVX-2901A
SONY KVX-2901D
SONY KVX-2961A
SONY KVX-2963
SONY KVX-2971
SONY KVX-2981

Szállítási és fizetési feltételek
Kommentek
Kérdezzen az eladótól!
Tulajdonságok
  • Garancia: 6 hónap
  • Számlaadás: Igen