Pilot P1670 (Sony RM816) távirányító ÚJ (lezárt)
0
Áru állapotaÚj
Kikiáltási ár1,190,-Ft
Fix ár1,190,-Ft Megveszem
Cikkszám: #6759723
Aukció kezdete: 2016-09-20 10:55
Lejár: lejárt
Mennyiség: 1 db.
Elkelt: 0 db.
Kattintások: 15 db.
Garancia: 6 hónap
Számlaadás: Igen
Áru helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg / Magyarország
Szállítás: személyes átvétel, vagy futárszolgálat
Fizetési mód: készpénz, előreutalás, utánvét
Termék leírása
Utángyártott távirányító, 6 hónap garanciával
Utángyártott távirányító fogalma: az eredeti távirányító másolata, nem kell programozni, elem behelyezése után azonnal használható.

A terméket saját műszaki üzletünkből, készletről postázom, a pénz beérkezése napján. Csak olyan terméket teszek fel, amiből legalább egy darab nálam van (tehát nem leütés után szerzem be, nincs beszerzési idő).
A termékről számlát adok, bolti garanciával.

Postaköltség: lásd Szállítási és fizetési feltételek fül.
A postaköltség több távirányító rendelése esetén is ennyi (persze csak ha egy címre kell postáznom).

Személyes átvétel: Fehérgyarmaton, a buszpályaudvar közelében.

Fizetési lehetőségek:
 * banki előre utalással
 * rózsaszín postautalvánnyal.
Utánvételes postást nem vállalok (oka: az utánvételes posta ~1900Ft-ra emelkedett 2013. július 1-én, ilyen feltételekkel nem vállalom a postázást). 

Csere nem érdekel!


A távirányító a következő típusú készülékekhez használható (videó és videó távirányító típusok):

(A lista általában nem teljes, ha nem találod a tv-d típusát a listában, vagy nem vagy biztos a dolgodban, kérdezz bátran!)
BAUR 951,506
BAUR 951,516
CME IR2521
GBS IR215
GBS IR339
GBS IR495
NECKERMANN 330/140-KV-X2931 D
RUWIDO / KONIG IR9441
RUWIDO / KONIG IR9442
RUWIDO / KONIG IR9452
SONY 146513411
SONY 146536311
SONY 146555611
SONY 146556611
SONY 146579611
SONY 146579621
SONY 146579711
SONY 169312411
SONY 169314122
SONY 91963450
SONY A1470681A
SONY A1470704A
SONY A1470712A
SONY A1470727A
SONY A1470728A
SONY A1470741A
SONY A1470802A
SONY A1470847A
SONY A1470859A
SONY A1470881A
SONY EMS1000 E/I
SONY EMS1000 E/II
SONY EMS1000 E/III
SONY EVA200
SONY EVC2000 EAE/I
SONY EVC2000 EAE/II
SONY EVC2000 EAE/III
SONY EVC3E
SONY EVC40
SONY EVC45
SONY EVS1000 EB/I
SONY EVS1000 EB/II
SONY EVS1000 EB/III
SONY EVS550/I
SONY EVS550/II
SONY EVS550/III
SONY EVS600
SONY K21
SONY K2565
SONY KP46S3
SONY KPRS53 SN1
SONY KPS4613
SONY KV1405
SONY KV1415AS
SONY KV1485
SONY KV14M1A
SONY KV14T1A
SONY KV1685
SONY KV16WT1A
SONY KV1902M3A
SONY KV1985
SONY KV2115GE
SONY KV2161
SONY KV2165MT
SONY KV2166
SONY KV2166AS
SONY KV2185
SONY KV2533
SONY KV2552M9
SONY KV2565
SONY KV2565AS
SONY KV2566NT
SONY KV2566SNT
SONY KV2965AS
SONY KV2966AS
SONY KV2966SNT
SONY KV32WS3A
SONY KV9MD1
SONY KVA2111
SONY KVA2112U
SONY KVA2120B
SONY KVA2121
SONY KVA2123
SONY KVA2511
SONY KVA2512U
SONY KVA2520B
SONY KVA2521
SONY KVA2523
SONY KVA2531
SONY KVA2541A
SONY KVA2911
SONY KVA2912U
SONY KVA2920B
SONY KVA2921
SONY KVA2923
SONY KVA2941A
SONY KVA3410B
SONY KVA3411A
SONY KVA3413
SONY KVB2511A
SONY KVB2511D
SONY KVB2511K
SONY KVB2513
SONY KVB2513E
SONY KVB2913
SONY KVC2121A
SONY KVC2160
SONY KVC2160B
SONY KVC2161A
SONY KVC2161D
SONY KVC2521A
SONY KVC2523
SONY KVC2531A
SONY KVC2533
SONY KVC2551A
SONY KVC2560
SONY KVC2560B
SONY KVC2561A
SONY KVC2569D
SONY KVC2570B
SONY KVC2571A
SONY KVC2571D
SONY KVC2573
SONY KVC2921A
SONY KVC2931A
SONY KVC2933
SONY KVC2933S
SONY KVC2941D
SONY KVC2951A
SONY KVC2960
SONY KVC2960B
SONY KVC2961A
SONY KVC2969D
SONY KVC2970
SONY KVC2970B
SONY KVC2971A
SONY KVC2971D
SONY KVC2973
SONY KVD2513
SONY KVD2531A
SONY KVD2911A
SONY KVD2913
SONY KVD2921A
SONY KVD2921D
SONY KVD2931A
SONY KVD511A
SONY KVE2511A
SONY KVE2521A
SONY KVE2531A
SONY KVE2533
SONY KVE2541A
SONY KVE2551A
SONY KVE2913
SONY KVE2921A
SONY KVE2931A
SONY KVE2933
SONY KVE2941A
SONY KVFX2921A
SONY KVFX2921B
SONY KVH1610B
SONY KVH2510
SONY KVH2510B
SONY KVH2511A
SONY KVH2513
SONY KVH2521A
SONY KVH2521B
SONY KVH2521D
SONY KVH2521E
SONY KVH2921A
SONY KVH2921B
SONY KVH2921D
SONY KVH2923E
SONY KVK29SN21
SONY KVM2140B
SONY KVM2150
SONY KVM2150B
SONY KVM2170A
SONY KVM2521A
SONY KVM2530B
SONY KVM2531A
SONY KVR21S1
SONY KVS29MH1
SONY KVS29SN1
SONY KVS3431A
SONY KVS343N1
SONY KVS34MH1
SONY KVS34SN1
SONY KVV2565
SONY KVW2813/I
SONY KVX2101A
SONY KVX2130B
SONY KVX2131A
SONY KVX2131D
SONY KVX2141D
SONY KVX2150B
SONY KVX2151A
SONY KVX2153
SONY KVX2501A
SONY KVX2530B
SONY KVX2531A
SONY KVX2533S
SONY KVX2541D
SONY KVX2550B
SONY KVX2551
SONY KVX2553S
SONY KVX2561B
SONY KVX2561D
SONY KVX2561K
SONY KVX2571A
SONY KVX2901
SONY KVX2930B
SONY KVX2931A
SONY KVX2931D
SONY KVX2931S
SONY KVX2941D
SONY KVX2950B
SONY KVX2951A
SONY KVX2953S
SONY KVX2971A
SONY KVX2991A
SONY RM669
SONY RM677C
SONY RM688
SONY RM694
SONY RM698
SONY RM717A
SONY RM724
SONY RM816
SONY RM817
SONY RM818
SONY RM821
SONY RM826
SONY RM827S
SONY RM828
SONY RM845T
SONY RM849S
SONY RMK1T
SONY SILVE 9/I
SONY SILVE 9/II
SONY SILVE 9/III
SONY SLF 35
SONY SLV212
SONY SLV225
SONY SLV315
SONY SLV325
SONY SLV415/UB/VP/I
SONY SLV415/UB/VP/II
SONY SLV415/UB/VP/III
SONY SLV425/I
SONY SLV425/II
SONY SLV425/III
SONY SLV474/I
SONY SLV474/II
SONY SLV474/III
SONY SLV615 NP/I
SONY SLV615 NP/II
SONY SLV625/I
SONY SLV625/II
SONY SLV625/III
SONY SLV715/UB/VP/I
SONY SLV715/UB/VP/II
SONY SLV715/UB/VP/III
SONY SLV725/I
SONY SLV725/II
SONY SLV725/III
SONY SLV777 NC/I
SONY SLV777 NC/II
SONY SLV777 NC/III
SONY SLV815/I
SONY SLV815/II
SONY SLV815/III
SONY SLV825/I
SONY SLV825/II
SONY SLV825/III
SONY SLVE 15 VP
SONY SLVE 20
SONY SLVE 30
SONY SLVE 50
SONY SLVE 90
THORN-FERGUSON RCU7195
THORN-FERGUSON RCU7232
THORN-FERGUSON RCU7329
Szállítási és fizetési feltételek
Kommentek
Kérdezzen az eladótól!
Tulajdonságok
  • Garancia: 6 hónap
  • Számlaadás: Igen