Pilot P1624 (Grundig Blaupunkt) távirányító ÚJ (lezárt)
0
Áru állapotaÚj
Kikiáltási ár1,190,-Ft
Fix ár1,190,-Ft Megveszem
Cikkszám: #6275402
Aukció kezdete: 2016-09-20 10:57
Lejár: lejárt
Mennyiség: 1 db.
Elkelt: 0 db.
Kattintások: 8 db.
Garancia: 6 hónap
Számlaadás: Igen
Áru helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg / Magyarország
Szállítás: személyes átvétel, vagy futárszolgálat
Fizetési mód: készpénz, előreutalás, utánvét
Termék leírása

Utángyártott távirányító, 6 hónap garanciával
Utángyártott távirányító fogalma: az eredeti távirányító másolata, nem kell programozni, elem behelyezése után azonnal használható.

A terméket saját műszaki üzletünkből, készletről postázom, a pénz beérkezése napján. Csak olyan terméket teszek fel, amiből legalább egy darab nálam van (tehát nem leütés után szerzem be, nincs beszerzési idő).
A termékről számlát adok, bolti garanciával.

Postaköltség: lásd Szállítási és fizetési feltételek fül.
A postaköltség több távirányító rendelése esetén is ennyi (persze csak ha egy címre kell postáznom).

Személyes átvétel: Fehérgyarmaton, a buszpályaudvar közelében.

Fizetési lehetőségek:
 * banki előre utalással
 * rózsaszín postautalvánnyal.
Utánvételes postást nem vállalok (oka: az utánvételes posta ~1900Ft-ra emelkedett 2013. július 1-én, ilyen feltételekkel nem vállalom a postázást).

Csere nem érdekel!


A távirányító a következő típusú készülékekhez használható:

(A lista általában nem teljes, ha nem találod a tv-d típusát a listában, vagy nem vagy biztos a dolgodban, kérdezz bátran!)

BLAUPUNKT 7666020PM4046

BLAUPUNKT 7666022PM4047F

BLAUPUNKT 7666040PM4247

BLAUPUNKT 7666060PM4547

BLAUPUNKT 7666062PM4547F

BLAUPUNKT 7666312PS5527

BLAUPUNKT 7666352PM5547

BLAUPUNKT 7666622IM6317F

BLAUPUNKT 7666632IS6377F

BLAUPUNKT 7666652MS6377F

BLAUPUNKT 7666672IS7077F

BLAUPUNKT 7666682MS7077F

BLAUPUNKT 7666020

BLAUPUNKT 7666022

BLAUPUNKT 7666040

BLAUPUNKT 7666062

BLAUPUNKT 7666312

BLAUPUNKT 7666352

BLAUPUNKT 7666622

BLAUPUNKT 7666632

BLAUPUNKT 7666652

BLAUPUNKT 7666672

BLAUPUNKT 7666682

BLAUPUNKT 7667000PM3747

BLAUPUNKT 7667020PM4048

BLAUPUNKT 7667030PM4548MULTI

BLAUPUNKT 7667040PM4248

BLAUPUNKT 7667060PM4548

BLAUPUNKT 7667100PM5548

BLAUPUNKT 7667300IM6318

BLAUPUNKT 7667700IM7018

BLAUPUNKT 7667700IS7018

BLAUPUNKT 7667000PM3747

BLAUPUNKT 7667020PM4048

BLAUPUNKT 7667030

BLAUPUNKT 7667040

BLAUPUNKT 7667060

BLAUPUNKT 7667100PM5548

BLAUPUNKT 7667300/I

BLAUPUNKT 8669493800

BLAUPUNKT 8669493801

BLAUPUNKT PM3747

BLAUPUNKT PM4046

BLAUPUNKT PM4048

BLAUPUNKT PM4060

BLAUPUNKT PM4247

BLAUPUNKT PM4248

BLAUPUNKT PM4547

BLAUPUNKT PM4548

BLAUPUNKT PM5548

GRUNDIG 2962204801/I

GRUNDIG 2962204861

GRUNDIG 2962205001

GRUNDIG 2962205061

GRUNDIG 2962205064

GRUNDIG 2962205071

GRUNDIG CTF633

GRUNDIG CTF703

GRUNDIG M55355/9

GRUNDIG M55355/A

GRUNDIG M63270S.COLOR

GRUNDIG M63370S.COLOR

GRUNDIG M63370/9

GRUNDIG M63375

GRUNDIG M63375/9

GRUNDIG M63470

GRUNDIG M63475

GRUNDIG M6375

GRUNDIG M6375MINERVA

GRUNDIG M70390

GRUNDIG M70390/9

GRUNDIG M70390/9FM

GRUNDIG M70395S.COLOR

GRUNDIG M70395/9

GRUNDIG M70395/9FM

GRUNDIG M70490/9

GRUNDIG M70495/9

GRUNDIG M82395

GRUNDIG M82395/9S.COLOR

GRUNDIG M82469SPIP

GRUNDIG M82495

GRUNDIG M82495/9

GRUNDIG M82496

GRUNDIG M95440M

GRUNDIG M95490/9

GRUNDIG P25499/12

GRUNDIG RC200

GRUNDIG RC200/I

GRUNDIG SE6334

GRUNDIG T63331

GRUNDIG T63346

GRUNDIG T63360

GRUNDIG T70340A

GRUNDIG TC660

GRUNDIG TC660/IT

GRUNDIG TP660

GRUNDIG TP660DATA

GRUNDIG TP660/AT

GRUNDIG TP660/PIP

GRUNDIG TP7561

GRUNDIG TV6300EURO

MINERVA (GRUNDIG) M6375

MINERVA (GRUNDIG) ST6362

MINERVA (GRUNDIG) ST7062

MINERVA (GRUNDIG) ST7062CTI

MINERVA (GRUNDIG) T6332CTI

MINERVA (GRUNDIG) TC660

MINERVA (GRUNDIG) TP660

MITSUBISHI CT3720

OTTO VERSAND FS937

SIEMENS 754071

SIEMENS 755167

SIEMENS FB100

SIEMENS FC920

SIEMENS FS920

SIEMENS FS927

SIEMENS FS928

SIEMENS FS937

SIEMENS FS938

SIEMENS FS939

SIEMENS FS948

SIEMENS FS958

SIEMENS TP660

TATUNG CV8468

UNIVERSUM 7265234

UNIVERSUM 27300

UNIVERSUM 27400

UNIVERSUM 27500

Szállítási és fizetési feltételek
Kommentek
Kérdezzen az eladótól!
Tulajdonságok
  • Garancia: 6 hónap
  • Számlaadás: Igen