COM56 (Telefunken) távirányító ÚJ (lezárt)
0
Áru állapotaÚj
Kikiáltási ár990,-Ft
Fix ár990,-Ft Megveszem
Cikkszám: #6275380
Aukció kezdete: 2016-09-20 10:54
Lejár: lejárt
Mennyiség: 1 db.
Elkelt: 0 db.
Kattintások: 19 db.
Garancia: 6 hónap
Számlaadás: Igen
Áru helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg / Magyarország
Szállítás: személyes átvétel, vagy futárszolgálat
Fizetési mód: készpénz, előreutalás, utánvét
Termék leírása

Utángyártott távirányító, 6 hónap garanciával
Utángyártott távirányító fogalma: az eredeti távirányító másolata, nem kell programozni, elem behelyezése után azonnal használható.

A terméket saját műszaki üzletünkből, készletről postázom, a pénz beérkezése napján. Csak olyan terméket teszek fel, amiből legalább egy darab nálam van (tehát nem leütés után szerzem be, nincs beszerzési idő).
A termékről számlát adok, bolti garanciával.

Postaköltség: lásd Szállítási és fizetési feltételek fül.
A postaköltség több távirányító rendelése esetén is ennyi (persze csak ha egy címre kell postáznom).

Személyes átvétel: Fehérgyarmaton, a buszpályaudvar közelében.

Fizetési lehetőségek:
 * banki előre utalással
 * rózsaszín postautalvánnyal.
Utánvételes postást nem vállalok (oka: az utánvételes posta ~1900Ft-ra emelkedett 2013. július 1-én, ilyen feltételekkel nem vállalom a postázást).

Csere nem érdekel!


A távirányító a következő típusú készülékekhez használható:

(A lista általában nem teljes, ha nem találod a tv-d típusát a listában, vagy nem vagy biztos a dolgodban, kérdezz bátran!)

CGE CT1220

CGE CT2220

CGE FB616

CGE FB632

CGE FB732

CME IR1100

CME IR1581

GBS IR101

IMPERIAL 14C71

IMPERIAL 16C21DALLAS

IMPERIAL 16C71DALLAS

IMPERIAL FB732

IMPERIAL FB7322

QUELLE FB632

RUWIDO/KONIG IR8962

RUWIDO/KONIG IR9513

TELEFUNKEN 2206UT

TELEFUNKEN 2206UTPALCOLOR

TELEFUNKEN 2208

TELEFUNKEN 2208PALCOLOR

TELEFUNKEN 2210

TELEFUNKEN 2210PALCOLOR

TELEFUNKEN 2218

TELEFUNKEN 2218PALCOLOR

TELEFUNKEN 2219

TELEFUNKEN 2219COLORIMAGE

TELEFUNKEN 2259

TELEFUNKEN 2259T

TELEFUNKEN 2259TCOLORIMAGE

TELEFUNKEN 2609

TELEFUNKEN 2609T

TELEFUNKEN 2609TCOLORIMAGE

TELEFUNKEN 2629

TELEFUNKEN 2629PALCOLOR

TELEFUNKEN 2649

TELEFUNKEN 2649PALCOLOR

TELEFUNKEN 2659

TELEFUNKEN 2659COLORIMAGE

TELEFUNKEN 2679

TELEFUNKEN 2679PALCOLOR

TELEFUNKEN 3200

TELEFUNKEN 3200PALCOLOR

TELEFUNKEN 3203

TELEFUNKEN 3203PALCOLOR

TELEFUNKEN 3206

TELEFUNKEN 3206PALCOLOR

TELEFUNKEN 3208

TELEFUNKEN 3208PALCOLOR

TELEFUNKEN 3209

TELEFUNKEN 3209COLORIMAGE

TELEFUNKEN 3210V

TELEFUNKEN 3210VPALCOLOR

TELEFUNKEN 3218

TELEFUNKEN 3218PALCOLOR

TELEFUNKEN 3219

TELEFUNKEN 3219COLORIMAGE

TELEFUNKEN 3279

TELEFUNKEN 3279COLORIMAGE

TELEFUNKEN 3289

TELEFUNKEN 3289COLORIMAGE

TELEFUNKEN 349398045

TELEFUNKEN 349398047

TELEFUNKEN 349398049

TELEFUNKEN 349398050

TELEFUNKEN 349398054

TELEFUNKEN 349398055

TELEFUNKEN 349398057

TELEFUNKEN 349398060

TELEFUNKEN 349398067

TELEFUNKEN 349398081

TELEFUNKEN 5200

TELEFUNKEN 5200PALCOLOR

TELEFUNKEN 5208

TELEFUNKEN 5208PALCOLOR

TELEFUNKEN 5209

TELEFUNKEN 5209COLORIMAGE

TELEFUNKEN 5216

TELEFUNKEN 5218

TELEFUNKEN 5218PALCOLOR

TELEFUNKEN 5219

TELEFUNKEN 5219COLORIMAGE

TELEFUNKEN 5298

TELEFUNKEN 5298PALCOLOR

TELEFUNKEN 6009

TELEFUNKEN 6009PALCOLOR

TELEFUNKEN 6025

TELEFUNKEN 6025PALCOLOR

TELEFUNKEN 6200

TELEFUNKEN 6200PALCOLOR

TELEFUNKEN 6203

TELEFUNKEN 6203PALCOLOR

TELEFUNKEN 6209

TELEFUNKEN 6209COLORIMAGE

TELEFUNKEN 6216

TELEFUNKEN 6216PALCOLOR

TELEFUNKEN 6279

TELEFUNKEN 6279COLORIMAGE

TELEFUNKEN 6289COLORIMAGE

TELEFUNKEN 6291

TELEFUNKEN 6291PALCOLOR

TELEFUNKEN 6919

TELEFUNKEN 6919COLORIMAGE

TELEFUNKEN 6920

TELEFUNKEN 6920PALCOLOR

TELEFUNKEN 8100UTPALCOLOR

TELEFUNKEN 8100/UT

TELEFUNKEN 8108

TELEFUNKEN 8108PALCOLOR

TELEFUNKEN 8109

TELEFUNKEN 8109COLORIMAGE

TELEFUNKEN 8138

TELEFUNKEN 8138PALCOLOR

TELEFUNKEN 8200UTPALCOLOR

TELEFUNKEN 8200/UT

TELEFUNKEN 8201UTPALCOLOR

TELEFUNKEN 8201/UT

TELEFUNKEN 8202UTPALCOLOR

TELEFUNKEN 8202/UT

TELEFUNKEN 8205

TELEFUNKEN 8205PALCOLOR

TELEFUNKEN 8209

TELEFUNKEN 8209COLORIMAGE

TELEFUNKEN 8210V

TELEFUNKEN 8210VPALCOLOR

TELEFUNKEN 8212V

TELEFUNKEN 8212VPALCOLOR

TELEFUNKEN 8215

TELEFUNKEN 8215PALCOLOR

TELEFUNKEN 8225

TELEFUNKEN 8225PALCOLOR

TELEFUNKEN 8236PALCOLOR

TELEFUNKEN 8236/1

TELEFUNKEN 8256

TELEFUNKEN 8256PALCOLOR

TELEFUNKEN 8279

TELEFUNKEN 8279COLORIMAGE

TELEFUNKEN 8289COLORIMAGE

TELEFUNKEN 8289/1

TELEFUNKEN 8903

TELEFUNKEN 8903PALCOLOR

TELEFUNKEN 8911V

TELEFUNKEN 8911VPALCOLOR

TELEFUNKEN 8916

TELEFUNKEN 8916PALCOLOR

TELEFUNKEN 8919

TELEFUNKEN 8919COLORIMAGE

TELEFUNKEN 8920MSPALCOLOR

TELEFUNKEN 8920VTPALCOLOR

TELEFUNKEN 8920VT/MS

TELEFUNKEN 8921

TELEFUNKEN 8921QMPALCOLOR

TELEFUNKEN 8959

TELEFUNKEN 8959COLORIMAGE

TELEFUNKEN 8986

TELEFUNKEN 8986PALCOLOR

TELEFUNKEN 925TX0610

TELEFUNKEN CT1210

TELEFUNKEN CT1220

TELEFUNKEN CT2220

TELEFUNKEN FB5046VT

TELEFUNKEN FB611

TELEFUNKEN FB616

TELEFUNKEN FB632

TELEFUNKEN FB6322

TELEFUNKEN FB6329VT

TELEFUNKEN FB6340VT

TELEFUNKEN FB732

TELEFUNKEN FB7329VT

TELEFUNKEN RC6/I

TELEFUNKEN U2

TELEFUNKEN V2210

TELEFUNKEN V3210

TELEFUNKEN V5210

TELEFUNKEN V6290

TELEFUNKEN V8210

TELEFUNKEN V8212

TELEFUNKEN V8911

UNIVERSUM 9570508

UNIVERSUM FB632Q

UNIVERSUM 404 00Ft

UNIVERSUM 405 00Ft

UNIVERSUM 030496

UNIVERSUM 030497

UNIVERSUM 030498

UNIVERSUM 030499

UNIVERSUM 030599

VISA IR632ST

Szállítási és fizetési feltételek
Kommentek
Kérdezzen az eladótól!
Tulajdonságok
  • Garancia: 6 hónap
  • Számlaadás: Igen